Haberler / Duyurular


Küresel dünyada kurumsal ofis yapıları gitgide daha çok birbirine benziyor ve dünyanın en gelişmiş kuruluşlarında uygulanan ofis yönetim sistemleri diğer organizasyonlar bünyesinde de yapılanmaya başlıyor.

Farklı sektörlerde yönetici asistanı olarak çalışanlar ve gelecekte bu alanda çalışmayı hedefleyenler için başarılı bir kariyer edinmek, hatta bir üst basamağa çıkmak için modern iş yaşamının gerekleri konusunda bilgi sahibi olma gerekliliği tartışılmaz. Deneyimlerimizi 'Yönetici Asistanlığı Eğitimi'nde sizlerle paylaşıyor.

Eğitimlerimize katılan Yönetici Asistanları ve adayları bilgi ve becerilerini geliştirerek, daha profesyonel bir mesleki yaklaşımla performanslarını yükseltme ve önlerinde yeni imkanlar açma şansına sahip oluyor. Eğitimlerimiz sonunda geliştirdikleri kişisel performanslarını başarılı biçimde çalıştıkları kurumun vizyon ve hedefleriyle uyumlu hale getiren öğrencilerimiz, önlerinde yükselen kariyer basamaklarını güvenle tırmanmaya başlıyor.

Yönetici Asistanlığı Eğitimi
KATILIMCILAR     : Farklı sektörlerde yönetici asistanı olarak çalışanlar ve gelecekte bu alanda çalışmayı hedefleyenler.

EĞİTİM SÜRESİ       : 1 Gün (7 saat)

EĞİTİM SAATLERİ    : 09.30 – 17.30

EĞİTİM YERİ             : Antalya Bilim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

KONTENJAN            : 20 kişi

EĞİTİM TARİHLERİ   : 9 Nisan 2017 Pazar

EĞİTİM KONULARI   : Etkili İletişim, Beden Dili ve İmaj Yönetimi, İtibar Yönetimi, Kurumsal Kültür, Sosyal Medya Kullanımı, Renkleri Dili, Çatışma Yönetimi, Stres Yönetimi, Yönetim İlkeleri, Kariyer Yönetimi, Performans Yönetimi, Motivasyon

Tüm Duyurular

sem@antalya.edu.tr
Tel: 0 242 245 0 245
Tahılpazarı Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:84
Muratpaşa / ANTALYA